Wdrożenia Odoo

Nowoczesne oprogramowanie ERP

Odoo - ERP nowej generacji

Odoo to wolne oprogramowanie ERP nowej generacji, które łączy w sobie bardzo rozbudowaną funkcjonalność z niezwykle prostą obsługą.

Odoo jest jednym z najszybciej rozwijających się systemów ERP, który swoją funkcjonalnością i elastycznością dorównuje a nawet niekiedy przewyższa najczęściej stosowane rozwiązania takie jak: MS Dynamics, SAP czy Sage.

Przewagi Odoo

Możliwości systemu ERP nowej generacji

Wolne
Oprogramowanie

Odoo to wolne oprogramowanie open source, dzięki czemu klient nie ponosi kosztów związanych z zakupem licencji, a firma wdrożeniowa może je dowolnie modyfikować tak, aby sprostać oczekiwaniom klienta.

Rozszerzenia
Branżowe

W ekosystemie Odoo dostępne są liczne rozszerzenia branżowe najczęściej dystrybuowane za relatywnie niewielką opłatą, co istotnie obniża koszt wdrożenia.

Modularna
Budowa

Interfejs użytkownika Odoo zawdzięcza swoją prostotę intuicyjnemu podziałowi na powiązane ze sobą aplikacje. Taka modularna budowa systemu pozwala na jego łatwą rozbudowę.

Chcesz wycenić wdrożenie odoo?

Porozmawiajmy

Kompleksowa Usługa

Przeprowadzamy liczne integracje oprogramowania Odoo z innymi produktami cyfrowymi takimi jak strony internetowe, sklepy internetowe czy aplikacje mobilne.

Szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług oraz nastawienie na długotrwałą współpracę z klientem umożliwia nam prowadzenie kompleksowej obsługi informatycznej przedsiębiorstw.

Porozmawiajmy