Działamy w Poznaniu i Warszawie

Kierujemy naszą ofertę przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw z Warszawy oraz Poznania. W obu miastach umawiamy się na spotkania z klientem z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Nie oznacza to jednak, że ograniczamy zasięg naszych działań jedynie do Warszawy i Poznania. Wszystkie nasze usługi (za wyjątkiem Outsourcingu IT) mogą być realizowane zdalnie, a w przypadku większych projektów proponujemy spotkania w dogodnych dla klienta lokalizacjach w całej Polsce.

Dane Firmy

Nazwa firmy: IQcode Technologie Internetowe Paweł Kuffel

Adres: Chodkiewicza 7/22, 02-593 Warszawa

NIP: 781-19-77-904

IQcode logo

KONTAKT MAILOWY

mail kontakt@iqcode.pl

KONTAKT TELEFONICZNY

phone 511 639 264

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane zapytanie. Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Administratorem danych jest firma IQcode Technologie Internetowe Paweł Kuffel z siedzibą w Warszawie przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 7/22, kod pocztowy: 02-593.