Strony i Serwisy Internetowe

Nowoczesne i szybkie

Przyjazne dla Urządzeń Mobilnych

Według badań Gemius prawie połowa ruchu w internecie generowana jest przez urządzenia mobilne. Z tego powodu niezwykle istotne jest zapewnienie poprawnego wyświetlania strony na niewielkich ekranach smartfonów i tabletów, oraz dostosowanie nawigacji po stronie internetowej do urządzeń dotykowych.

Tworzone przez nas strony są responsywne – wzajemne ułożenie elementów, oraz ich rozmiary zmieniają się w zależności od rozmiaru ekranu na którym strona jest przeglądana. Elementy interfejsu użytkownika naszych stron internetowych są przystosowane do sterowania dotykiem. Te zabiegi gwarantują wygodne korzystanie ze strony na każdym urządzeniu.

Posiadające nowoczesny Design

Dla przedsiębiorstwa, strona internetowa pełni niezwykle istotną rolę reprezentacyjną. Z tego powodu bardzo ważne jest user experience, które ona oferuje już od pierwszych sekund przeglądania. Mając to na uwadze, nadajemy tworzonym przez nas stronom internetowym profesjonalny i przejrzysty wygląd, nierzadko czerpiąc inspirację z nowoczesnych stylów, takich jak material design.

Wykazujemy się szczególną dbałością o detale, które nadają stronie internetowej profesjonalny wygląd, wzbudzający zaufanie wśród klientów.

Porozmawiajmy

Chcesz wycenić stronę internetową?

Napisz do nas!

Dlaczego warto

Realizować stronę internetową z iqcode

Szybkie
Działanie

Nowoczesne rozwiązania takie jak Gatsby.js zapewniają znakomitą szybkość działania strony.

Kompleksowa
Usługa

Dzięki szerokiemu wachlarzowi stosowanych przez nas technologii, możemy rozwinąć twój projekt programistyczny.

Bogata
Funkcjonalność

Nasze autorskie aplikacje serwerowe umożliwiają implementację rozbudowanej funkcjonalności serwisów internetowych.

Technologie których używamy

React.js

Gatsby.js

WordPress

Więcej informacji

Etapy realizacji Strony Internetowej

Jak wygląda nasza współpraca

Określenie wymagań projektu

Nasza współpraca zaczyna się od zbadania potrzeb klienta. Przeprowadzamy analizy konkurencji i określamy grupę odbiorców.

Na tym etapie podejmujemy decyzje dotyczące stosowanych technologii. Dobieramy system zarządzania treścią (CMS).

01

Projektowanie layoutu

Tworzymy projekty graficzne docelowego layoutu strony. Wspólnie z klientem analizujemy silne i słabe strony poszczególnych wizualizacji. Ten etap kończy się wyborem stylu strony.

02
image/svg+xml

Prototypowanie

Rozpoczynamy implementację strony internetowej. Na bieżąco przesyłamy klientowi kolejne wersje prototypowe strony, które w sposób iteratywny udoskonalamy.

Ten etap kończy się zbadaniem poprawności implementacji strony internetowej. Upewniamy się że strona działa poprawnie niezależnie od rodzaju urządzenia odbiorcy oraz używanej przeglądarki.

03
image/svg+xml

Publikacja strony internetowej

Gdy wszystkie prace zostaną zakończone, przystępujemy do publikacji. Uruchamiamy usługi dodatkowe i przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi wykorzystanego systemu zarządzania treścią.

04
image/svg+xml

Rozwój i wsparcie techniczne

Pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami i świadczymy usługi wsparcie technicznego. Przedstawiamy cykliczne analizy statystyk strony oraz sugerujemy kierunki rozwoju.

05
image/svg+xml

Pakiet korzyści w standardzie

analiza konkurencji

Optymalizacja SEO

Kod tworzonych przez nas stron internetowych jest optymalizowany dla korzystnego indeksowania przez wyszukiwarki internetowe.

znajdowanie słów kluczowych

Firmowy e-mail

W standardzie zapewniamy obsługę profesjonaline skonfigurowanych kont e-mail w domenie strony internetowej firmy.

optymalizacja kodu strony internetowej

Wydajny hosting

Zapewniamy utrzymanie strony internetowej na wydajnych serwerach z zastosowaniem usługi CDN dla skrócenia czasu ładowania strony.

doradztwo dla rozwoju

Gwarantowana dostępność

Automatycznie monitorujemy dostępność uruchomionych przez stron i serwisów. Zawieramy rygorystyczne umowy SLA.

Kompleksowa Usługa

Przeprowadzamy integracje stron internetowych z systemami CRM/ERP, oprogramowaniem e-commerce oraz aplikacjami branżowymi. Posługujemy się obszernym zbiorem technologii programistycznych, dzięki czemu tworzone przez nas produkty cyfrowe mogą być rozbudowywane wraz z rozwojem firm naszych klientów.

Tworzenie stron oraz serwisów internetowych to nie jedyny obszar specjalizacji software house'u iqcode. Oferujemy kompleksową realizację projektów informatycznych począwszy od projektowania oprogramowania i inżynierii wymagań, poprzez prace programistyczne i doradztwo projektowe związane z debiutem rynkowym aplikacji, a zakończywszy na wsparciu technicznym, analityce i ciągłym rozwoju produktu cyfrowego.

Porozmawiajmy