Usługi DevOps

Między produkcją oprogramownia a administracją
image/svg+xmlDevOpsA

Usługi DevOps i Sysadmin

DevOps to metodyka zakładająca ścisłą współpracę zespołów tworzących oprogramowanie (development) oraz zespołów odpowiedzialnych za jego utrzymanie i administrację (operations).

Jako software house świadczymy usługi DevOps związane z utrzymaniem aplikacji w środowiskach produkcyjnych ze spełnieniem rygorystycznych warunków SLA określających wymagania dostępności, wydajności oraz niezawodności oprogramowania.

Nasze rozwiązania DevOps w znakomitej większości opieramy o nowoczesne środowisko systemów rozproszonych Kubernetes, które pozwala na osiągnięcie wysokiej dostępności aplikacji przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów infrastruktury oraz administracji.

image/svg+xml
Administracja Serwerami
image/svg+xml
Ciągła Integracja i Wdrażanie
image/svg+xml
Migracja do Chmury
image/svg+xml
Monitoring Aplikacji

Chcesz wycenić Projekt?

Porozmawiajmy

Technologie DevOps

Najważniejsze technologie DevOps, które stosujemy

Kubernetes

image/svg+xml

Środowisko systemów rozproszonych umożliwiające uruchamianie konteneryzowanych aplikacji z zapewnieniem odporności na awarie poszczególnych węzłów klastra.

Docker

Ekosystem wirtualizacji służący do opakowywania aplikacji w przenośne kontenery dla uproszczenia procesu instalacji i konfiguracji oprogramowania.

Prometheus

image/svg+xml

Nowoczesne narzędzie monitoringu aplikacji uruchomionych w środowisku rozproszonym umożliwiające zbieranie i analizę ich parametrów działania.

Nginx

image/svg+xml

Otwartoźródłowy serwer WWW oraz serwer proxy dla aplikacji internetowych wykorzystywany jako kontroler ruchu przychodzącego w klastrze Kubernetes.

GitHub

Nowoczesna platforma hostingowa repozytoriów kodu źródłowego umożliwiająca tworzenie środowisk ciągłej integracji i wdrażania.

Terraform

image/svg+xmlAsset 1Asset 1

Narzędzie pozwalające na automatyzację procesu dzierżawienia i konfiguracji infrastruktury definiowanej deklaratywnie jako kod.

Potrzebujesz doradztwa projektowego?

Consulting IT

Kompleksowa Realizacja Projektów IT

Poza usługami DevOps świadczonymi w związku z utrzymaniem tworzonych przez nas aplikacji, implementujemy środowiska ciągłej integracji i wdrażania dla zespołów programistycznych innych producentów oprogramowania, przeprowadzamy migracje infrastruktury on-premise do chmury publicznej oraz świadczymy usługi z zakresu administracji serwerami Linux.

Usługi związane z utrzymaniem oprogramowania na infrastrukturze serwerowej to nie jedyny obszar naszej specjalizacji. Oferujemy kompleksową realizację projektów informatycznych począwszy od projektowania oprogramowania i inżynierii wymagań, poprzez prace programistyczne i doradztwo projektowe związane z debiutem rynkowym aplikacji, a zakończywszy na wsparciu technicznym, analityce i ciągłym rozwoju produktu cyfrowego.

Porozmawiajmy